FUNSHIO Universalus Ventiliatorius Lempos Nuotolinio Valdymo pultas Rinkinyje: AC 110-240V Laiko Nustatymo Jungiklis Reguliuoti Vėjo Greitis Siųstuvas Imtuvas

FUNSHIO Universalus Ventiliatorius Lempos Nuotolinio Valdymo pultas Rinkinyje: AC 110-240V Laiko Nustatymo Jungiklis Reguliuoti Vėjo Greitis Siųstuvas Imtuvas

w243

Nauja

Yra sandėlyje

€7.83 €7.68
Vnt.

Žymos: kontrolės remot, qiachip nuotolinio, ceil ventiliatorius, andoer europos sąjungos oficialusis, ev1527 siųstuvas, 423 mhz nuotolinio valdymo pultas, bandymo nuotolinio, remot jungiklis, 12v valdymo skydelis, 6 universalus nuotolinio.

Specifikacija:

Darbinė Įtampa: AC 90-220V Darbo Dažnis: 50-60Hz.Nuotolinio Valdymo Atstumas: Daugiau nei 20 metrų.Paramos Kodavimas: 1527 mokymosi kodą.Darbo Režimas:1527 nuotolinio valdymo pultu.

Krovimo Galia:

Ventiliatorius: Maks.300W.Kaitinamosios Lempos: Max.1000W.LED /Energiją taupanti lempa: Maks. 200W.LED šviesos ir energijos taupymo lempa: 200W Max.Prašome ne per pakrovimo!Baterijos: 2 AAA baterijos reikia (Ne Įeina).

Perspėjimai:

a)Kai naujas įrenginys negali būti nuotoliniu būdu, patikrinkite, ar bar kodus siųstuvą ir imtuvą, yra nuoseklūs, ar indikatoriaus šviesos spinduolis yra darbo, ar kabelis prijungtas imtuvas tinkamai ir ar sirena pyptelės vieną kartą, kai Galia yra. (b)Kai imtuvas negali būti valdytoju spinduolis, prašome patikrinti, norėdami pamatyti, ar baterija susisiekti paprastai ir ar Galios pakanka, pakeiskite bateriją metu, kai ji yra energija. (c)Nejautrus nuotolinio kontroliuoti tikriausiai todėl, kad kištis aplinka ir išsikrauna. (d)Prašome išimkite bateriją, kai jis nėra naudojamas ilgą laiką. (e)Prašome laidų tinkamai griežtai pagal parametrus etiketėse.Kitaip jis bus tiesiogiai sutrumpinti gyvenimą šio prietaiso arba sugadinti iš karto.Antenos neturime susisiekti su kitais laidais. (f), Kai jos yra kodas įjungti ventiliatorius, prašome kreiptis ventiliatoriaus aukščiausia pavara iki nuotolinio kontroliuoti. (g)imtuvas pypteli, kai jūs spustelėkite nuotolinio valdymo pulteliu.Tai gali trikdyti kai kurie žmonės. (h), Prašome įsitikinkite, kad yra pakankamai vietos baldakimu ventiliatorius arba imtuvas turi būti tinkamas šalia.

Pakuotėje (Baterijos neįeina):

1* Imtuvas 1* Sieninis laikiklis 1* Rankiniai Nuotolinio

Nė vienas klientas komentarus šiuo metu.

<

Panašūs produktai