Esame1991 metais tarp uostamiesčio ir Kauno užgimę mados namai. Bėgant laikui mūsų vardas (anksčiau -  “Klaipėdos modelių namai”) ir darbo modelis keitėsi, tačiau džiaugiamės atradę save lokalioje, sąmoningai mažoje gamyboje.

Naudojame aukštos kokybės itališkus, nuo vardinių prekės ženklų gamybos likusius nepanaudotus audinius ir taip prisidedame prie tvaresnės industrijos kūrimo. Kita dalis audinių buvo sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos tekstilės institutu ir kitais lietuviškos tekstilės gamintojais

Mažų tiražų gaminiai gimsta Lietuvoje ir yra parduodami įvairiuose Lietuvos kampeliuose. JURE asortimentas yra platus - nuo apatinio trikotažo gaminių iki paltų.

Turėdami ilgametę patirtį, gerai susipažinome su mūsų klientų spintų permainų vėjais, ir žinome, kad po stiliaus kelionių, jie vis grįžta į uostą. JURE mados namų DNR įrašyta elegancijos ir patogumo dermė. Siekiame kovoti su mitu, kad trikotažo gaminiai gali būti tik skirti tik namų ir laisvalaikio drabužiamsPatys dabinamės ir kitus puošiame išskirtinės kokybės drabužiais, į kuriuos atidžiu darbu įaudžiame ir savo širdis. Kviečiame draugauti! 

Jūsų, Jurės0
 .